- DEEPCOOL

Цена
€65 63 / 128 36 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-AK700-BKNNMN-GJD-1
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 250-2700 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM9-pin USB 2.0
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 77.23 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 36 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.13 mmAq
РАЗМЕРИ: 126 x 98 x 157 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Latest Core Touch Technology (CTT 2.0)Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPUDeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curve
ТЕГЛО: 1252 g
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412729624
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-AK700-BKNNMN-GJD-1
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 250-2700 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM9-pin USB 2.0
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 77.23 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 36 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.13 mmAq
РАЗМЕРИ: 126 x 98 x 157 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Latest Core Touch Technology (CTT 2.0)Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPUDeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curve
ТЕГЛО: 1252 g
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412729624
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-AK700-BKNNMN-GJD-1
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 250-2700 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM9-pin USB 2.0
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 77.23 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 36 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.13 mmAq
РАЗМЕРИ: 126 x 98 x 157 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Latest Core Touch Technology (CTT 2.0)Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPUDeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curve
ТЕГЛО: 1252 g
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412729624
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-AK700-BKNNMN-GJD-1
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 250-2700 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM9-pin USB 2.0
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 77.23 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 36 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.13 mmAq
РАЗМЕРИ: 126 x 98 x 157 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Latest Core Touch Technology (CTT 2.0)Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPUDeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curve
ТЕГЛО: 1252 g
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412729624
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1151 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1155 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2700 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 250 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| КОНЕКТОР | 9-pin USB 2.0 |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 77.23 CFM / 131.21 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 36 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 5.13 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 126 x 98 x 157 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Latest Core Touch Technology (CTT 2.0) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | DeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curve |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPU |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Good Enough |
| ТЕГЛО | 1252 g |
| Тегло | 1.53кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1851 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Поддържани сокети | LGA115X |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 1 |
| Височина (mm) | 157 |
| TDP (W) | 280 |
| Термотръби (count) | 7 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2700 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 36 dBA |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.53кг |
DeepCool AK700 DIGITAL NYX охладител за процесор – Овладейте охлаждането
Насладете се на въздушно охлаждане от следващо поколение с DeepCool AK700 DIGITAL NYX. Този еднокулов охладител за процесор съчетава елитно разсейване на топлината със смела естетика, включващ висококачествен четирисегментен цифров дисплей за мониторинг на процесора в реално време. Проектиран за ентусиасти, геймъри и професионалисти, той осигурява мощна производителност и интелигентен термичен контрол.
Ключови Предимства
- Ненадмината производителност на един кулов охладител — AK700 DIGITAL NYX поставя нов стандарт като първия и единствен еднокулов CPU въздушен охладител в света със седем високоефективни медни топлинни тръби, постигайки термичен капацитет от клас на двукулов охладител в рационализиран форм-фактор.
- Цифров мониторинг в реално време — Интегриран четирисегментен дисплей на горния капак предоставя незабавни показания за температурата, натоварването, мощността и честотата на вашия процесор, контролирани чрез софтуер на DeepCool за интуитивна системна информация.
- AI-настроено интелигентно охлаждане — Захранван от софтуера DeepCreative, охладителят интелигентно адаптира скоростта на вентилатора въз основа на натоварването на процесора в реално време, осигурявайки оптимална термична ефективност и изключително тиха работа без ръчни настройки на BIOS.
- Премиум съвместимост и свободно пространство — Проектиран с изместени топлинни тръби и компактна височина от 157 мм, AK700 DIGITAL NYX предлага отлично свободно пространство за RAM и широка съвместимост с модерни Intel и AMD платформи, побирайки се лесно в повечето средноразмерни кутии.
- Ефективен, тих и мощен вентилатор — Оборудван с новоразработен 120 мм PWM вентилатор с висококачествени хидравлични лагери, функция 0-RPM Startup/Stop и технология Activate Clearing Tech (ACT) за мощен въздушен поток до 2700 RPM с минимален шум.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Въздушен охладител за процесор (Една кула) |
| Размери на продукта (Д×Ш×В) | 126×98×157 мм |
| Нетно тегло | 1252 г |
| Топлинни тръби | 7 x Ø6 мм медни |
| Размери на вентилатора | 120×120×25 мм |
| Скорост на вентилатора | 2700 ±10% RPM (Макс) |
| Въздушен поток на вентилатора | 77.23 CFM |
| Налягане на въздуха на вентилатора | 5.13 mmAq |
| Ниво на шум | ≤36 dB(A) (Макс) |
| TDP рейтинг | 280 W |
| Поддържани сокети (Intel) | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X |
| Поддържани сокети (AMD) | AM5, AM4 |
| Конектор на вентилатора | 4-pin PWM |
| Тип лагер | Хидродинамичен лагер |
| Цвят | Черен |
| Цифров дисплей | Да (Температура, натоварване, мощност, честота на процесора) |
Какво има в кутията
- DeepCool AK700 DIGITAL NYX охладител за процесор
- Монтажни скоби за Intel
- Монтажни скоби за AMD
- Метална задна планка за Intel
- Разделителни винтове и гайки
- Тубичка с термо паста
- Отвертка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













